Ανακοίνωση προς τους φοιτητές (6ου, 8ου, 10ου εξαμήνου και επί πτυχίω)

Σας γνωρίζουμε ότι υπάρχουν μαθήματα επιλογής που δεν υπάρχει ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ  ελάχιστου αριθμού  φοιτητών μέχρι σήμερα. Στην περίπτωση που συνεχιστεί αυτή η κατάσταση και την επόμενη εβδομάδα, τα μαθήματα αυτά δε θα παρασχεθούν !!!

Ως εκ τούτου ας το λάβετε υπόψη για τα μαθήματα επιλογής που επιθυμείτε να παρακολουθήσετε, ώστε να μην δημιουργηθεί πρόβλημα στη συνέχεια και κληθείτε να δηλώσετε άλλα σε αντικατάσταση αυτών.

Επίσης προκειμένου να διαμορφώσουμε πλήρη εικόνα για τα μαθήματα επιλογής παρακαλείσθε όπως επιταχύνετε α) την εγγραφή σας στο e-class των μαθημάτων και β) την ολοκλήρωση της δήλωσής σας μέχρι και την επόμενη εβδομάδα.

Εκ του Προέδρου του Τμήματος

Προκοπίου Θεοδωρίδη