Εγγραφή φοιτητών στο Εργαστήριο Σύγχρονες Τάσεις στη Φυτική Παραγωγή

Το εργαστήριο του μαθήματος "Σύγχρονες Τάσεις στη Φυτική Παραγωγή" για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2021-22 θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης, με υποχρεωτική παρουσία στο χώρο του Εργαστηρίου Χημείας.

Για την εγγραφή στο εργαστήριο θα αναζητήσετε στο Eclass Εργαστήριο Σύγχρονες Τάσεις στη Φυτική Παραγωγή (DEAPT260) την ομάδα χρηστών ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021-22 και θα κάνετε Εγγραφή πατώντας στο αντίστοιχο εικονίδιο στο υπομενού Ενέργειες.

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση για την ημερομηνία έναρξης των εργαστηριακών ασκήσεων και τη σύνθεση των τμημάτων. Κάθε τμήμα θα πραγματοποιεί μία εργαστηριακή άσκηση κάθε 15 ημέρες.

ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΜΑΣΚΑ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΚΑΘ΄ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ.

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΌ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΥ Ή ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΝΟΣΗΣΗΣ Ή PCR ΤΕΣΤ Ή RAPID ΤΕΣΤ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ.